Archiwa

Linki

Życzenia na Święta Wielkanocne

ŻYCZENIA BISKUPA ŁOMŻYŃSKIEGO

NA WIELKANOC 2019

 

Umiłowani Bracia i Siostry,

 

Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego pozwala nam po raz kolejny usłyszeć orędzie o zwycięstwie Chrystusa nad grzechem i śmiercią. Wszczepieni w Niego przez chrzest święty mamy udział w tym zwycięstwie i jesteśmy posłani do świata, by w mocy Bożego Ducha nieść nadzieję i miłość każdemu człowiekowi.

 

Wraz z Księżmi Biskupami życzę Wam – Umiłowani Diecezjanie i Drodzy Goście – błogosławionych Świąt Wielkanocnych oraz siły i odwagi do wypełniania chrześcijańskiej misji w Kościele i świecie.

 

+ Janusz Stepnowski

Wasz Biskup

 

————————————

Niech Zmartwychwstanie Chrystusa będzie czasem refleksji i pojednania, a serdeczność wobec drugiego człowieka objawem naszej chrześcijańskiej postawy. Zdrowia i wiosennej pogody w sercach życzą wasi duszpasterze: ks. proboszcz, ks. wikariusz, ks. kapelan 

——————————————————————-