Archiwa

Linki

Triduum Niepodległości, 9-11. Listopada 2018 r.

piątek 9.11.– g. 15.00 Msza św. i adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji Ojczyzny; Nabożeństwo przebłagalno-dziękczynne.

sobota – 10.11. od godz. 18.00 do 21.00 w całej diecezji odbędzie się czuwanie modlitewne za Ojczyznę, prowadzone przez koła Żywego Różańca, w naszej parafii jest to już 266 rocznica (1752 r.) powstania Bractwa Różańcowego. Odmówimy 4 części Różańca za Ojczyznę: 

g. 18.00 -I cz. prowadzi Trzcianka i Ojcowizna;               

g. 18.45 – II cz. prowadzi Turzyn, Budy Stare i Nowe;                                                                          

g. 19.30 -III cz. prowadzą Niemiry i Knurowiec i  Przyjmy;                                                                                 

g. 20.15 – IV cz. prowadzi Brańszczyk, Nowy Brańszczyk.

niedziela – 11.11.  – uroczysta Msza święta dziękczynna o g. 12.00. Rozpoczniemy Hymnem Narodowym ( w tym czasie śpiewa cała Polska). Po Mszy św.  koncert organowy w wykonaniu dr. Jacka Rządkowskiego.  Przejście pod pomnik żołnierzy walczących w wojnie bolszewickiej i złożenie kwiatów, zapalenie zniczy. Na Skwerze Jana Pawła II posadzimy dąb „Niepodległość”.

                                                                              Zapraszają duszpasterze

                                                                    

——————————————————————————————————————————————————-