Brańszczyk, 08.05.2018 r.

Przyjaciele dzieci i młodzieży !

Organizatorzy VI Biegu ku czci Konstytucji 3 Maja w Brańszczyku serdecznie dziękują  Państwu za pomoc materialną przy realizowaniu szczytnych celów uczczenia Konstytucji 3 Maja, 100 – lecia Niepodległej przez imprezę masową w postaci VI Biegu ku czci Konstytucji 3 Maja w Brańszczyku. W wydarzeniu   wzięło udział około 600 osób, w tym  150 biegaczy na 3 dystansach, rodzice i opiekunowie startujących dzieci, osoby niepełnosprawne.

Wszyscy biegacze otrzymali medale, puchary za pierwsze 3 miejsca w poszczególnych kategoriach, wszystkich obecnych podjęliśmy polską gościnnością.

Dla naszych najmłodszych zabawa w „miasteczku z bajki” pod opieką opiekunek, malowanie twarzy, nanoszenie barw narodowych, sprawiło dużo radości a wspólny pobyt z rodzicami umocnił więzy rodzinne.

Wszystko to było możliwe dzięki Państwa wsparciu. W czasie „Majówki”  promowaliśmy Państwa działalność gospodarczą i zaangażowanie społeczne.

Bardzo serdecznie dziękujemy za zrozumienie  i materialne wsparcie, obiecujemy pamięć modlitewną.

Organizatorzy:

1. Parafia rzymsko-katolicka p.w. Świętego Jana Chrzciciela w Brańszczyku