Archiwa

Linki

Zmarł ks. Józef Wojciechowski, orionista

Zawiadomienie
o śmierci i uroczystościach pogrzebowych

śp. Księdza Józefa WOJCIECHOWSKIEGO FDP
7 sierpnia 2017 r., zmarł Ksiądz Józef Wojciechowski ze Zgromadzenia Małego Dzieła Boskiej Opatrzności (Orionista), budowniczy i wieloletni dyrektor Domu Emeryta w Brańszczyku.
Uroczystości pogrzebowe odbędą się w następującym porządku:
– dnia 9 sierpnia br. (środa) o godz. 15.00 Msza św. żałobna w kościele parafialnym pw. św. Jana Chrzciciela w Brańszczyku. Po Mszy św. przeniesienie ciała zmarłego kapłana do kaplicy Domu Księży Orionistów, gdzie o godz. 17.00 zostanie odprawiona Msza św. żałobna.
– dnia 10 sierpnia br. (czwartek) w godzinach południowych Msza św. pogrzebowa w kościele parafialnym w Łaźniewie (Archidiecezja Warszawska).
Ciało Śp. Księdza Józefa Wojciechowskiego zostanie pochowane na cmentarzu parafialnym w Łaźniewie.
Śp. Księdza Józefa Wojciechowskiego polecają Miłosierdziu Bożemu Księża Orioniści, duchowieństwo i wierni Diecezji Łomżyńskiej. Prosimy kapłanów oraz wiernych o udział w uroczystościach pogrzebowych, a także o modlitwę w Jego intencji.
„Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…”