Archiwa

Linki

Wyniki IV Biegu ku czci Konstytucji 3 Maja w Brańszczyku

Wyniki biegu na 225 m

CHŁOPCY- ROCZNIK 2006 I młodsi

Miejsce Miejsce „open” Nazwisko i Imię Rok urodzenia Miejscowość Numer startowy Płeć
1 1 Laskowski Wojciech 2006 Brańszczyk

65

M
2 3 Rudnicki Adrian 2008 Trzcianka

34

M
3 5 Ponichtera Tomasz 2007 Gulczewo

7

M
4 8 Szymański Dawid 2006 Trzcianka

63

M
5 9 Deluga Dawid 2007 Brańszczyk

70

M
6 10 Abramczyk Grzegorz 2006 Brańszczyk

85

M
7 14 Bajor Kacper 2008 Trzcianka

75

M
8 15 Marszał  Jakub 2008 Trzcianka

54

M
9 19 Zyśk Karol 2006 Turzyn

4

M
10 20 Zyśk Jacek 2009 Turzyn

2

M
11 21 Kozłowski Piotr 2010 Nowe Budy

12

M
12 22 Rurka Kacper 2009 Leszczydół

51

M
13 23 Zalewski Bartosz 2009 Nowe Budy

81

M
14 24 Kozłowski Jakub 2008 Nowe Budy

11

M
15 28 Zysk Kamil 2007 Tuchlin

93

M
16 29 Lipiński Szymon 2010 Przyjmy

71

M
17 30 Marszał Paweł 2011 Trzcianka

55

M
18 34 Komor Damian 2006 Brańszczyk

58

M
19 37 Sadlik Ryszard 2014 Lucynów Duży

45

M

 

DZIEWCZĘTA- ROCZNIK 2006 I młodsi

Miejsce   Nazwisko i Imię Rok urodzenia Miejscowość Numer startowy Płeć
NK 2 Wróbel Kinga 2004 Tuchlin

14

K
1 4 Deluga Anna 2006 Brańszczyk

62

K
2 6 Szymanik Joanna 2006 Brańszczyk

84

K
3 7 Perło Paulina 2006 Białystok

48

K
4 11 Wiśniewska Daria 2007 Nowe Budy

16

K
5 12 Krupa Paulina 2008 Stare Budy

10

K
NK 13 Rudzka Natalia 2005 Stare budy

56

K
6 16 Marszał Zuzanna 2007 Trzcianka

53

K
7 17 Wrobel Weronika 2009 Tuchlin

13

K
NK 18 Wiśniewska Julia 2005 Nowe Budy

18

K
8 25 Wiśniewska Kinga 2007 Nowe Budy

19

K
9 26 Kowalska Daria 2009 Nowy Brańszczyk

28

K
10 27 Szczęsna Nina 2008 Trzcianka

76

K
11 31 Kalicka Maja 2009 Wyszków

29

K
12 32 Dopadko Kinga 2009 Wyszków

90

K
13 33 Sośnierz Michalina 2010 Warszawa

104

K
14 35 Wiśniewska Kinga 2009 Nowe Budy

15

K
15 36 Deluga Ola 2006 Brańszczyk

69

K

 

WYNIKI BIEGU NA 1KM ROCZNIK 2005 CHŁOPCY

Miejsce

Miejsce „open”

Nazwisko i Imię

Rok Urodzenia

Miejscowość

Numer Startowy

Płeć

1 1 BALIŃSKI BARTOSZ 2000 LESZCZYDÓŁ-NOWINY

94

M

2 2 LASKOWSKI MICHAŁ 2001 BRANSZCZYK

66

M

3 3 LASKOWSKI DOMINIK 2003 BRAŃSZCZYK

64

M

4 4 WIŚNIEWSKI KAROL 2000 STARE BUDY

8

M

5 6 KOWALSKI DOMINIK 2002 BRANSZCZYK

95

M

6 7 BAJOR MAKSYMILIAN 2005 TRZCIANKA

74

M

7 9 DOPADKO MICHAŁ 2004 WYSZKÓW

38

M

8 10 SZYMAŃSKI MATEUSZ 2004 WYSZKÓW

89

M

9 11 WÓJCIK MATEUSZ 2002 KNUROWIEC

27

M

10 13 KĄDZIELA DAWID 2004 NIEMIRY

111

M

11 14 PERŁO PIOTR 2003 BIAŁYSTOK

49

M

12 16 TOMCZYK TOMASZ 2004 NIEMIRY

110

M

13 17 GŁUCH ZBIGNIEW 2007 WOŁOMIN

24

M

14 18 PRZYCHOCKI JAKUB 2006 WYSZKÓW

114

M

15 20 ROSIŃSKI MARCIN 1989 BIAŁEBŁOTO

47

M

16 21 LIPIŃSKI MACIEK 2004 PRZYJMY

72

M

17 22 DĘBEK KAROL 2007 NOWY BRANSZCZYK

112

M

18 28 GŁUCH JACEK 2004 WOŁOMIN

23

M

 

Wyniki biegu na 1 km dziewczęta

 

Miejsce

Miejsce Open

Nazwisko i Imię

Rok Urodzenia

Miejscowość

Numer Startowy

Płeć

1 5 WIŚNIEWSKA MAŁGORZATA 2000 STARE B UDY

9

K

2 8 MACKIEWICZ KATARZYNA 2000 WARSZAWA

17

K

3 12 WÓJCIK DOMINIKA 2001 KNUROWIEC

26

K

4 15 SOŚNIERZ ZUZANNA 2005 WARSZAWA

102

K

5 19 BREJNAK MAGDALENA 1995 BIAŁEBŁOTO

46

K

6 23 BIAŁOBRZESKA JUSTYNA 2005 NOWE BUDY

52

K

7 24 PUCHALSKA KAROLINA 2003 BIAŁEBŁOTO

97

K

8 25 SÓWKA SANDRA 2004 BIAŁEBŁOTO

96

K

9 26 SÓWKA DOMINIKA 2005 BIAŁEBŁOTO

98

K

10 27 BŁOŃSKA MONIKA 2003 NOWY BRANSZCZYK

108

K

11 29 KOWALSKA ANGELIKA 2006 NOWY BRANSZCZYK

25

K

12 30 PIÓRKOWSKA MONIKA 2001 KNUROWIEC

60

K

13 31 MELCHNER WIKTORIA 2004 NOWY BRANSZCZYK

86

K

14 32 DEBEK KAROLINA 2005 NOWY BRANSZCZYK

109

K

15 33 PIÓRKOWSKA KINGA 2003 KNUROWIEC

59

K

 

WYNIKI BIEGU GŁÓWNEGO NA 5 KM – KOBIETY

Miejsce

Miejsce „Open”

Nazwisko i Imię

Rok Urodzenia

Miejscowość

Numer Startowy

Płeć

1

16

MACKIEWICZ MARZENA 1979 WARSZAWA

1

K

2

18

WSZOŁA KATARZYNA 1988 WYSZKÓW

35

K

3

19

SZYMAŃSKA WERONIKA 1996 WYSZKÓW

88

K

4

21

SOŚNIERZ MONIKA 1975 WARSZAWA

103

K

5

25

WÓJCIK URSZULA 1999 KNUROWIEC

5

K

6

26

PERŁO DOROTA 1972 BIAŁYSTOK

44

K

7

32

KUJAWSKA MAŁGORZATA 1980 WARSZAWA

82

K

8

33

BORKOWSKA BOŻENA 1971 WYSZKÓW

36

K

9

40

GRUSZKA MONIKA 1993 DŁUGOSIODŁO

20

K

                                            

WYNIKI BIEGU GŁÓWNEGO NA 5 KM – MĘZCZYŹNI

Miejsce

Miejsce „Open”

Nazwisko i Imię

Rok Urodzenia

Miejscowość

Numer Startowy

Płeć

1

1

GAJEWSKI KAMIL 1984 WYSZKÓW

41

M

2

2

BULECKI BOGDAN 1994 NOWY BRANSZCZYK

32

M

3

3

ICIŃSKI KRZYSZTOF 1979 DŁUGOSIODŁO

21

M

4

4

ILKIEWICZ ADAM 1981 WARSZAWA

83

M

5

5

BANASZKIEWICZ MARCIN 1981 NASIELSK

78

M

6

6

BULECKI DARIUSZ 1996 NOWY BRAŃSZCZYK

3

M

7

7

SADLIK TOMASZ 1986 LUCYNÓW DUŻY

43

M

8

8

PERŁO DARIUSZ 1972 BIAŁYSTOK

42

M

9

9

DELUGA PAWEŁ 2000 BRAŃSZCZYK

77

M

10

10

ROZENEK MATEUSZ 1998 LESZCZYDÓŁ NOWINY

33

M

11

11

KALICKI ADAM 1980 WYSZKÓW

30

M

12

12

WOŹNICA PAWEŁ 1985 WYSZKÓW

37

M

13

13

CHOJNACKI KAMIL 1990 NASIELSK

79

M

14

14

JECHNA DAMIAN 1992 TRZCIANKA

100

M

15

15

MICHALIK MARIUSZ 1979 WARSZAWA

40

M

16

17

PRZYCHOCKI MICHAŁ 1985 WYSZKÓW

113

M

17

20

ZDUNIAK WIKTOR 1953 GĄBIN

67

M

18

22

ROSIŃSKI DAMIAN 1996 KNUROWIEC

91

M

19

23

MAZUREK RYSZARD 1974 TŁUSZCZ

106

M

20

24

MAZUREK DAWID 1999 TŁUSZCZ

107

M

21

27

BĘBENEK CZESŁAW 1953 KNUROWIEC

61

M

22

28

MURZA SEBASTIAN 2000 BRANSZCZYK

39

M

23

29

SOŚNIERZ JAKUB 1976 WARSZAWA

101

M

24

30

WITKOWSKI MARCIN 1976 WARSZAWA

105

M

25

31

GŁOWACKI RAFAŁ 2002 BRANSZCZYK

68

M

26

34

SZERZEŃ MICHAŁ 2000 KNUROWIEC

6

M

27

35

SKOCZEŃ TOBIASZ 1991 RYBIENKO STARE

31

M

28

36

BRALEWSKI MAREK 1974 NIEMIRY

50

M

29

37

SZWACZYK LUDWIK 1996 WYSZKÓW

92

M

30

38

PASZEL JÓZEF 1946 BRAŃSZCZYK

73

M

31

39

KŁOS STANISŁAW 1955 TURZYN

99

M

32

41

BRZOSTEK DAMIAN 1986 DŁUGOSIODŁO

22

M