Program obchodów 1050 lecia Chrztu Polski w parafii Brańszczyk

Piątek, 15 kwietnia 2016 r.

• g. 14.30 ( w Domu Pomocy Społecznej) – Msza św. i o g. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia
  • g. 15.00 ( na Skwerze Jana Pawła II, przed pomnikiem) – Koronka do Bożego Miłosierdzia
  • g. 15.20 ( w kościele ) – Msza św. i adoracja Najświętszego Sakramentu ze Wspólnotą dla Intronizacji NSPJ do g. 17.00.
  • g. 15.00  Prosimy członków  Kół Żywego Różańca i osoby chętne, aby w piątek na g. 15.00 podeszły do najbliższego krzyża czy figury na terenie naszej parafii i odmówiły Koronkę do Bożego Miłosierdzia w intencji Ojczyzny i Kościoła.
  • g. 15.00 – osoby podejmujące w ten dzień i o tej godzinie obowiązek pracy – niech na chwilę, chociaż w duchu – odmówią dziesiątek Koronki do Bożego Miłosierdzia.
  • Prosimy osoby chore i pozostające w domach – aby łączyły się z całym narodem w geście uwielbienia Boga za dar Chrztu Św. Polski.

Ojcze Przedwieczny miej miłosierdzie dla nas, dla naszej Ojczyzny i świata całego !

——————————————————————————————————————————————————-