Starosta Powiatu Wyszkowskiego – Bogdan Pągowski

w 11 rocznicę odejścia do Domu Ojca Papieża Jana Pawła II

w Brańszczyku, 2 kwietnia 2016 r. g. 20.00

Program

• ·         g. 19.30 – zawiązanie wspólnoty: prezentacja z Uroczystości pożegnania Jana Pawła II z kwietnia 2005 r.
     g. 20.00 wprowadzenie – p. Maria Gajewska, dyrektor POKiS w Wyszkowie.

Msza św. koncelebrowana pod przewodnictwem Ks. dziekana, dr. kanonika Zdzisława Golana, kustosza Sanktuarium i proboszcza parafii  Św. Idziego w Wyszkowie.

Przed błogosławieństwem publiczna adoracja Relikwii św. Jana Pawła II

• ·         Powitanie  – wójt gminy Brańszczyk – p. Mieczysław Pękul
  • ·         Program słowno – muzyczny – „W hołdzie Janowi Pawłowi II” w wykonaniu młodzieży PSP im. Henryka Sienkiewicza w Brańszczyku. Partie solowe wykona p. Karolina Kaczmarska,  z Chóru Akademickiego UKSW w Warszawie.
  • ·         Podziękowanie –  starosta powiatu wyszkowskiego – p. Bogdan Pągowski
  • ·         g. 21.30 – przejście pod pomnik Papieża, zapalenie zniczy, złożenie kwiatów;

Prosimy o udział w tej Uroczystości poczty sztandarowe szkół i organizacji, dorosłych, młodzież i dzieci. Mamy wyjątkową okazję aby zobaczyć jak fascynacja Jezusem zaowocowała w niezwykle trudnym ale jakże pięknym życiu Jana Pawła II. Gorąco zapraszamy, szczególnie ludzi młodych, przyjdźcie podziękujemy wspólnie Panu Bogu za naszego, polskiego Papieża.

W imieniu organizatorów:

Maria Gajewska, dyrektor POKiS w Wyszkowie