Archiwa

Linki

Na pomoc Ewuni

Ewunia od 4 lat choruje na ostrą białaczkę limfoblastyczną. Nawrót choroby uniemożliwił jej rozpoczęcie nauki w szkole. – „Pierwszy raz choroba dopadła Ewunię w marcu 2011 roku, miała wtedy dwa latka. Nie było łatwo… ale daliśmy radę. Przed zakończeniem leczenia podtrzymującego w czerwcu 2013 roku dowiedzieliśmy się o wznowieniu choroby. Tym razem było jeszcze gorzej, ale daliśmy radę. Teraz, w sierpniu 2015 roku nastąpił nawrót choroby… ale my znowu damy radę” – w apelu o pomoc piszą rodzice Ewuni, Urszula i Marek Stokarscy. – „W leczeniu Ewuni wykorzystano już wszystkie możliwości, jakie daje europejska medycyna, były różne chemioterapie, radioterapia, megachemia, przeszczep szpiku. Wydawałoby się, że nic nie jest w stanie pokonać komórek nowotworowych.
Na świecie istnieje jednak jeszcze jeden lek, ostatnia szansa na życie Ewuni – to dwufenotypowe przeciwciała antyCD3/ antyCD19. Niestety, jest to lek nierefundowany przez NFZ.
Mamy około 21 dni na zebranie 350 000,00 zł.
My wiemy, że każdy ma swoje życie, swoje kłopoty i wydatki, u nas doszła do tego choroba naszej córki, z którą nie poradzimy sobie bez Waszej pomocy.
Potrzebujemy Państwa wsparcia finansowego. Mobilizujemy wszystkie możliwe siły i możliwości, aby uratować naszą córkę… poruszymy niebo i ziemię, aby brak pieniędzy nie odebrał nam szansy na życie naszego dziecka…
Ewunia jest pod opieką Fundacji „Zdążyć z pomocą” i to właśnie ona zajmuje się zbieraniem środków. Nie pobiera za to żadnych opłat, więc każda wpłacona przez państwa kwota będzie wykorzystana by uratować życie naszej ukochanej Ewuni…
Prosimy… Ewunia potrzebuje Twojej pomocy….”
Środki na leczenie Ewuni Stokarskiej można przekazywać na konto:
Fundacja Dzieciom „Zdążyć z pomocą”
Bank BPH S.A.
15 1060 0076 0000 3310 0018 2615
Tytułem:
22014 Stokarska Ewa darowizna na pomoc i ochronę zdrowia
————————————————————–