Archiwa

Linki

Wyniki III Biegu ku czci Konstytucji 3 Maja w Brańszczyku

WYNIKI W BIEGU NA 5 KM

Miejsce

Nazwisko i Imię

Miejscowość

Numer Startowy

Płeć

1

GAJEWSKI KAMIL TLUSZCZ

108

M

2

ROZENEK MATEUSZ LESZCZYDÓŁ NOWINY

106

M

3

BULECKI DARIUSZ NOWY BRANSZCZYK

116

M

4

KOWALSKI MARCIN WYSZKÓW

107

M

5

ROSINSKI DAMIAN KNUROWIEC

109

M

6

SADLIK TOMASZ LUCYNÓW DUZY

113

M

7

KRAJEWSKI PIOTR ADAMPOL

1

M

8

JACHYM ANDRZEJ ŚWIEBODZICE

101

M

9

MACKIEWICZ MARZENA WARSZAWA

114

K

10

GŁOWACKI RAFAL BRANSZCZYK

6

M

11

SOSNIERZ MONIKA WARSZAWA

111

K

12

SOŚNIERZ JAKUB WARSZAWA

110

M

13

DEPTUŁA DARIUSZ NOWE BUDY

104

M

14

ZARZAZECKI DAMIAN BRAŃSZCZYK

105

M

15

PIENKOS CYRYL STARE BUDY

115

M

16

MURZA SEBASTIAN BRANSZCZYK

8

M

17

WYSZYNSKI ROMAN NOWE BUDY

100

M

18

SASIN DARIUSZ BRANSZCZYK

5

M

19

WOJCIK KRZYSZTOF BUDY STARE

112

M

20

SZERZEN MICHAŁ KNUROWIEC

102

M

21

PIENKOS BEATA STARE BUDY

2

K

22

BOCIAN ZDZISŁAW WYSZKÓW

103

M

WYNIKI  BIEGU NA 224 M

Miejsce

Nazwisko i Imię

Rok Urodzenia

Szkoła

Numer Startowy

Płeć

1 Laskowski Wojciech 2006 Brańszczyk

65

M
2 Więckiewicz MARYSIA 2005 Zagościniec

76

K
3 PONICHTERA TOMASZ 2007 GULCZEWO

67

M
4 Rosiński Filip 2005 Turzyn

60

M
5 Szymanik Joanna 2006 Brańszczyk

86

K
6 REICHENBACH IGA 2005 NOWY BRANSZCZYK

92

K
7 Deluga Dawid 2007 Brańszczyk

97

M
8 Abramczyk Grzegorz 2006 Brańszczyk

66

M
9 Marszał Zuzanna 2007 Trzcianka

54

K
10 Uchal Ewa 2005 Trzcianka

63

K
11 DELUGA ANNA 2006 BRAŃSZCZYK

53

K
12 DABROWSKA MARCELINA 2008 BRANSZCZYK

52

K
13 Zyśk Karol 2006 Turzyn

58

M
14 Puławska Milena 2006 Turzyn

59

K
15 PONICHTERA ALEKSANDRA 2005 NOWY BRANSZCZYK

64

K
16 Wiśniewska Daria 2007 Nowe Budy

90

K
17 Wiśniewska Marta 2005 Nowy Brańszczyk

93

K
18 Kopański Karol 2008 Józefów

94

M
19 SÓWKA IGOR 2008 BRAŃSZCZYK

68

M
20 KLEIN GUSTAW 2006 Wołomin

82

M
21 Zysk Jakub 2009 Turzyn

57

M
22 Szymczak Maja 2008 Wołomin

70

K
23 Kulasiński ANTEK 2006 Wołomin

81

M
24 PONICHTERA GABRIEL 2008 NOWY BRANSZCZYK

61

M
25 MIANOWSKI KRYSTIAN 2007 Czarna

71

M
26 BORKOWSKI PATRYK 2007 Wołomin

74

M
27 KRUKOWSKI TOBIASZ 2006 Wołomin

69

M
28 DZIUBAK JANEK 2006 Wołomin

75

M
29 Wójcik Kacper 2006 Brańszczyk

88

M
30 SEREDA WIKTORIA 2007 Wołomin

85

K
31 Kania Dorota 2004 Wołomin

80

K
32 Hozyasz Natlia 2007 Warszawa

98

K
33 JAWORSKI REMEK 2008 Wołomin

73

M
34 Dobrzyński Paweł 2010 Turzyn

99

M
35 KLEIN MAJA 2007 Wołomin

83

K
36 Chudziński PRZEMEK 2008 Wołomin

84

M
 37 Deluga Aleksandra 2006 Brańszczyk

96

K
38 KIESZEK FRANEK 2007 Stary Kraszew

78

M
39 Kieszek STAŚ 2008 STARY Kraszew

77

M
40 LIPIŃSKI SZYMON 2010 PRZYJMY

3

M
41 SKARZYNSKI BARTEK 2005 Wołomin

72

M
42 Marszał Paweł 2011 Trzcianka

56

M
43 Kaflik Jakub 2010 Brańszczyk

87

M
44 SOSNIERZ MICHALINA 2010 WARSZAWA

89

K
45 Kaflik            Bartek 2007 Brańszczyk

91

M
46 Komor Damian 2006 Brańszczyk

62

M
47 Jachym Julian 2012 Świebodzice

55

M
48 Chmielewska Maja 2006 Wołomin

79

K

Wyniki biegu na dystansie 1km

Kategoria „OPEN”

Miejsce Nazwisko i Imię Rok urodzenia Miejscowość Numer startowy Płeć

11

Mackiewicz Katarzyna 2000 Warszawa 17 K

15

BULECKA PAULINA 1999 NOWY BRANSZCZYK 21 K

16

FIDELIS WIOLETTA 2002 NOWY BRANSZCZYK 19 K

17

SÓWKA SANDRA 2004 NOWA WIEŚ 23 K

18

SOSNIERZ ZUZANNA 2005 WARSZAWA 16 K

20

FIDELIS MAGDALENA 2000 NOWY BRANSZCZYK 20 K

22

SOWKA DOMINIKA 2005 NOWA WIEŚ 24 K

23

Dębek Karolina 2005 Nowy Brańszczyk 30 K

24

Błońska Monika 2006 Nowy Brańszczyk 29 K

26

Błońska Anna 1969 Nowy Brańszczyk 31 K

1

Laskowski Michał 2001 Brańszczyk 12 M

2

DELUGA ŁUKASZ 2001 BRAŃSZCZYK 51 M

3

Jachym Maciej 2002 Świebodzice 11 M

4

ABRAMCZYK SEBASTIAN 1999 BRANSZCZYK 14 M

5

LASKOWSKI DOMINIK 2003 BRANSZCZYK 10 M

6

Szymański Mateusz 2007 Wyszków 25 M

7

KOWALSKI DOMINIK 2002 BRAŃSZCZYK 18 M

8

Zarzecki Kamil 2003 Brańszczyk 15 M

9

ŁUKASIUK KAMIL 1991 BRANSZCZYK 7 M

10

KOWALSKI DAMIAN 2002 NOWY BRAŃSZCZYK 9 M

12

Maciejewski Tomasz 2003 Turzyn 13 M

13

Drobot Kacper 2005 Brańszczyk 27 M

14

Borkowski Piotr 2003 Turzyn 26 M

19

LIPIŃSKI MACIEJ 2004 PRZYJMY 4 M

21

Dębek Karol 2009 Brańszczyk 28 M

25

Błoński Łukasz 2003 Nowy Brańszczyk 22 M