Archiwa

Linki

Wyniki II Biegu ku czci Konstytucji 3 Maja w Brańszczyku

Wyniki biegu na dystansie 5 km

Kategoria „OPEN”

 

Miejsce w kategorii „open” Nazwisko i Imię Rok urodzenia Miejscowość Numer startowy

1

Krajewski Piotr 1988 Łochów 15

2

Książek Paweł 1991 Długosiodło 16

3

Jachym Andrzej 1975 Świebodzice 21

4

Rosiński Damian 1996 Knurowiec 48

5

Sośnierz Jakub 1976 Warszawa 5

6

Mackiewicz Marzena 1979 Warszawa 40

7

Paszel Wioleta 1983 Brańszczyk 1

8

Sośnierz Monika 1975 Warszawa 4

9

Ponichtera Krzysztof 1977 Nowy Brańszczyk 41

10

Bębenek Czesław 1953 Knurowiec 56

11

Wyszyński Roman 1966 Nowe Budy 47

12

Sasin Dariusz 1990 Branszczyk 17

13

Przybylski Wiesław 1963 Brańszczyk 42

13

Bocian Zdzisław 1956 Gulczewo 43

15

Pieńkos Beata 1971 Stare Budy 33

16

Marchewka Aneta 1977 Nowe Budy 55

Nie klasyfik

Iwańska Katarzyna 1977 Nowa wieś 54

Nie klasyfik

Bulecki Bogdan 1994 Nowy Brańszczyk 30

Nie klasyfik

Bulecki Dariusz 1996 Nowy Brańszczyk 44

 

 

Wyniki biegu na dystansie 5 km

Kategoria Kobiet

Miejsce w kategorii „open” Nazwisko i Imię Rok urodzenia Miejscowość Numer startowy
Miejsce w kategorii kobiet

6

Mackiewicz Marzena 1979 Warszawa 40

1

7

Paszel Wioleta 1983 Brańszczyk 1

2

8

Sośnierz Monika 1975 Warszawa 4

3

14

Pieńkos Beata 1971 Stare Budy 33

4

15

Marchewka Aneta 1977 Nowe Budy 55

5

Nie klasyfik

Iwańska katarzyna 1977 Nowa wieś 54

 

 

Wyniki biegu na dystansie 5 km

Kategoria mężczyzn

Miejsce w kategorii „open”

Nazwisko i Imię Rok urodzenia Miejscowość Numer startowy


Miejsce w kategorii mężczyzn

1

Krajewski Piotr 1988 Łochów 15

1

2

Książek Paweł 1991 Długosiodło 16

2

3

Jachym Andrzej 1975 Świebodzice 21

3

4

Rosiński Damian 1996 Knurowiec 48

4

5

Sośnierz Jakub 1976 Warszawa 5

5

9

Ponichtera Krzysztof 1977 Nowy Brańszczyk 41

6

10

Bębenek Czesław 1953 Knurowiec 56

7

11

Wyszyński Roman 1966 Nowe Budy 47

8

12

Sasin Dariusz 1990 Branszczyk 17

9

13

Przybylski Wiesław 1963 Brańszczyk 42

10

13

Bocian Zdzisław 1956 Gulczewo 43

11

Nie klasyfik

Bulecki Bogdan 1994 Nowy Brańszczyk 30

 

Nie klasyfik

Bulecki Dariusz 1996 Nowy Brańszczyk 44

 

 

Wyniki biegu na dystansie 1km

Kategoria „OPEN”

 

Miejsce w kategorii „open” Nazwisko i Imię Rok urodzenia Miejscowość Numer startowy

1

Rozenek Mateusz 1998 Leszczydół Nowiny 59

2

Laskowski Michał 2001 Brańszczyk 57

3

Wójcik Urszula 1999 Knurowiec 26

4

Mackiewicz Katarzyna 2000 Warszawa 39

5

Rajchenbach Patryk 1999 Nowy Brańszczyk 37

6

Laskowski Dominik 2003 Brańszczyk 19

7

Murza Sebastian 2000 Branszczyk 7

8

Jachym Maciej 2003 Swiebodzice 22

9

Kowalski Damian 2002 Nowy Brańszczyk 58

10

Deluga klaudia 2002 Branszczyk 36

11

Wójcik Dominika 2001 Knurowiec 25

12

Wójcik Mateusz 2002 Knurowiec 24

13

Łukasiuk Kamil 1990 Brańszczyk 18

14

Pieńkos Cyryl 2000 Stare budy 61

15

Najmoła Łukasz 2002 Brańszczyk 65

16

Bulecka Natalia 1998 Nowy Brańszczyk 27

17

Bulecka Paulina 1999 Nowy Brańszczyk 28

18

Sówka Sandra 2004 Białebłoto 63

20

Iwańska Julia 2003 Nowa wieś 53

21

Sówka Dominika 2005 Białebłoto 62

22

Błońska Anna 1979 Nowy Branszczyk 52

29

Fidelis Magdalena 2000 Nowy Brańszczyk 29

 

Wyniki biegu na dystansie 1km

Kategoria dziewcząt

Miejsce w kategorii „open” Nazwisko i Imię Rok urodzenia Miejscowość Numer startowy
Miejsce w kategorii dziewcząt
3 Wójcik Urszula 1999 Knurowiec 26

1

4 Mackiewicz Katarzyna 2000 Warszawa 39

2

10 Deluga klaudia 2002 Branszczyk 36

3

11 Wójcik Dominika 2001 Knurowiec 25

4

16 Bulecka Natalia 1998 Nowy brańszczyk 27

5

17 Bulecka Paulina 1999 Nowy brańszczyk 28

6

18 Sówka Sandra 2004 Białebłoto 63

7

20 Iwańska Julia 2003 Nowa wieś 53

8

21 Sówka Dominika 2005 Białebłoto 62

9

22 Błońska anna 1979 Nowy branszczyk 52

10

29 Fidelis Magdalena 2000 Nowy Brańszczyk 29

11

 

Wyniki biegu na dystansie 1km

Kategoria chłopców rocznik 2003

Miejsce w kategorii „open” Nazwisko i Imię Rok urodzenia Miejscowość Numer startowy Miejsce w kategorii chłopców

1

Rozenek Mateusz 1998 Leszczydół Nowiny 59

1

2

Laskowski Michał 2001 Brańszczyk 57

2

5

Rajchenbach Patryk 1999 Nowy Brańszczyk 37

3

6

Laskowski Dominik 2003 Brańszczyk 19

4

7

Murza Sebastian 2000 Branszczyk 7

5

8

Jachym Maciej 2003 Swiebodzice 22

6

9

Kowalski Damian 2002 Nowy Brańszczyk 58

7

12

Wójcik Mateusz 2002 Knurowiec 24

8

13

Łukasiuk Kamil 1990 Brańszczyk 18

9

14

Pieńkos Cyryl 2000 Stare budy 61

10

15

Najmoła Łukasz 2002 Brańszczyk 65

11

Wyniki biegu na dystansie 223 m

Kategoria „OPEN”

Miejsce w kategorii „open”

Nazwisko i Imię Rok urodzenia Miejscowość

Numer startowy

1

Szymański Mateusz 2004 Wyszków

45

2

Drobot Kacper 2005 Branszczyk

3

3

Rosiński Filip 2005 Turzyn

13

4

Laskowski Wojciech 2006 Brańszczyk

32

5

Lipiński Maciek 2004 Przyjmy

8

6

Kadziela Dawid 2004 Niemiry

60

7

Szymanik Anna 2004 Brańszczyk

50

8

Rajchenbach Iga 2005 Nowy Brańszczyk

38

9

Ponichtera Aleksandra 2005 Nowy Brańszczyk

14

10

Ponichtera Tomasz 2007 Gulczewo

20

11

Uchal Ewa 2005 Trzcianka

2

12

Deluga Ania 2006 Branszczyk

35

13

Sośnierz Zuzanna 2005 Warszawa

6

14

Szymanik Joanna 2006 Brańszczyk

51

15

Zyśk Karol 2006 Turzyn

12

16

Lipińska Ola 2002 Przyjmy

9

17

Rojek Oliwia 2006 Turzyn

34

18

Błońska Monika 2006 Nowy Brańszczyk

49

19

Krajewski Bartosz 2006 Turzyn

64

20

Zyśk Jakub 2009 Turzyn

11

21

Ponichtera Gabriel 2008 Nowy Brańszczyk

31

22

Jachym Julian 2012 Swiebodzice

23

23

Lipiński Szymon 2010 Przyjmy

10

 

 

Wyniki biegu na dystansie 223 m

Kategoria dziewcząt

Miejsce w kategorii „open”

Nazwisko i Imię Rok urodzenia Miejscowość Numer startowy
Miejsce w kategoria dziewcząt

7

Szymanik Anna 2004 Brańszczyk 50

1

8

Rajchenbach Iga 2005 Nowy brańszczyk 38

2

9

Ponichtera Aleksandra 2005 Nowy Brańszczyk 14

3

11

Uchal Ewa 2005 Trzcianka 2

4

12

Deluga Ania 2006 branszczyk 35

5

13

Sośnierz Zuzanna 2005 Warszawa 6

6

14

Szymanik Joanna 2006 Brańszczyk 51

7

17

Rojek Oliwia 2006 Turzyn 34

8

18

Błońska Monika 2006 Nowy brańszczyk 49

9

 

Wyniki biegu na dystansie 223 m

Kategoria chłopców

 

Miejsce w kategorii „open” Nazwisko i Imię Rok urodzenia Miejscowość Numer startowy Miejsce
1 Szymański Mateusz 2004 Wyszków 45

1

2 Drobot Kacper 2005 Branszczyk 3

2

3 Rosiński Filip 2005 Turzyn 13

3

4 Laskowski Wojciech 2006 Brańszczyk 32

4

5 Lipiński Maciek 2004 Przyjmy 8

5

6 Kadziela Dawid 2004 Niemiry 60

6

10 Ponichtera Tomasz 2007 Gulczewo 20

7

15 Zyśk Karol 2006 Turzyn 12

8

16 Lipińska Ola 2002 Przyjmy 9

9

19 Krajewski Bartosz 2006 turzyn 64

10

20 Zyśk Jakub 2009 Turzyn 11

11

21 Ponichtera Gabriel 2008 Nowy Brańszczyk 31

12

22 Jachym Julian 2012 Swiebodzice 23

13

23 Lipiński Szymon 2010 Przyjmy 10

14

 

 

——————————————————-