Zaproszenie na czuwanie modlitewne w intencji pokoju w Syrii

Wezwanie Biskupa Łomżyńskiego
do czuwania modlitewnego i postu w łączności z Papieżem Franciszkiem
w intencji pokoju w Syrii

Drodzy Diecezjanie!

Ojciec Święty Franciszek podczas niedzielnej modlitwy Anioł Pański zapowiedział Dzień Modlitwy i Postu w intencji pokoju w Syrii w najbliższą sobotę, to jest 7 września br.
            Papież w tym dniu będzie przewodniczył czuwaniu modlitewnemu na Placu św. Piotra w godz. 19.00 – 24.00. Pragnieniem Ojca Świętego jest, aby poszczególne Kościoły partykularne włączyły się w modlitwę o pokój w Syrii.
            Proszę wszystkich duszpasterzy o zaproszenie wiernych w sobotę dnia 7 września br. we wszystkich parafiach na specjalnie zorganizowany czas modlitwy i adoracji w łączności z Papieżem Franciszkiem.
            W katedrze łomżyńskiej czuwanie modlitewne będzie trwać w sobotę 7 września br. od godz. 19.00 do 21.00, zakończone apelem jasnogórskim.

Łomża, dnia 4 września 2013 r.
N. 1467/B/2013                                                                     + Janusz Stepnowski

Biskup Łomżyński

w naszej parafii czuwanie rozpocznie się w sobotę o g. 18.00 i potrwa do g. 21.00.