Archiwa

Linki

Życzenia na wielkanoc 2013 r.

Triduum Paschalne jest centrum tajemnicy naszego zbawienia. Upamiętnia ono Mękę, Śmierć i Zmartwychwstanie Pana Jezusa. W Kościele katolickim jest to najważniejszy czas, który przypomina, że Chrystus tak nas umiłował, że oddał za nas swoje życie poprzez śmierć krzyżową.
Wielu naszych Rodaków specjalnie na czas Triduum Paschalnego przybywa do swoich rodzin, by tu właśnie jednoczyć się na modlitwie i przeżywać ten święty czas.
Wszystkim naszym, Parafianom, Gościom i tym którzy z nami przeżywają te Święte Dni życzymy udziału w radości Zmartwychwstania Jezusa Chrystusa pamiętając że „Miłość nigdy nie ustaje, aby nie ustała nasza wiara „  
Dziękujemy za modlitwę i nie ustajemy w modlitwie za Was !

 

Ks. Paweł, proboszcz

Ks. Robert, wikariusz

Ks. Krzysztof, kapelan