Archiwa

Linki

Życzenia na Boże Narodzenie 2012 r.

                                                                        Brańszczyk, 24 grudnia 2012 r.
 
 
 
 
Wierzysz, że Bóg narodził się w Betlejemskim żłobie,
lecz biada ci, jeśli nie narodzi się w tobie.
/Adam Mickiewicz/
 
                     Zofia Kossak w książce Rok Polski pisze tak: Jakże to wielka szkoda, że atmosfera miłości, pokoju i przebaczenia Wigilii Bożego Narodzenia, trwa tylko kilka godzin jednego dnia w roku. Gdyby wigilijna atmosfera wzajemnej życzliwości i dobra trwała przez wszystkie dni roku, jakże bylibyśmy inni dla siebie, jakże piękna byłaby atmosfera w naszych rodzinach; Polska byłaby nam domem, a świat rajem.
                       Życzę wszystkim błogosławieństwa Bożego i pełnej radości w najpiękniejszych dniach roku – w Wigilię i Święta Bożego Narodzenia , przeżytych we wzajemnej miłości i pokoju, we wspólnocie z Bogiem i z bliźnimi.
Niech Bóg obdarzy Was pełnią życia
                                                       
Ks. kanonik Paweł Stachecki, proboszcz

Ks. Robert Ratomski, wikariusz