Jasełka na Wzgórzu Bielińskim

Z a p r o s z e n i e

W niedzielę 16 grudnia o godz. 17.00 odbędzie się na Wzgórzu Bielińskim w Brańszczyku Wieczerza Wigilijna pod patronatem Starosty Wyszkowskiego p. Bogdana Pągowskiego.

Starosta Wyszkowski p. Bogdan Pągowski, dyrektor Zespołu Szkół Specjalnych p. Elżbieta Piórkowska z nauczycielami i uczniami oraz proboszcz parafii Brańszczyk ks. kanonik Paweł Stachecki
serdecznie zapraszają mieszkańców  parafii Brańszczyk i okolic na Wieczerzę Wigilijną która odbędzie się w niedzielę, 16 grudnia br. o godz. 17.00 na Wzgórzu Bielińskim w Brańszczyku.

Spotkajmy się razem, by przeżywając Cud Bożego Narodzenia w Jasełkach, składając sobie życzenia i śpiewając kolędy, wspólnie poczuć atmosferę nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. W trakcie spotkania będzie również możliwość skosztowania wigilijnych potraw. Niech nowonarodzony Chrystus łączy wszystkie polskie serca, rodziny, domy i otwiera je na drugiego człowieka.