Archiwa

Linki

Z A P R O S Z E N I E

 
 

 

                   PIKNIK RODZINNY
                   
                      Niedziela 18.09.20011 r.
              w Brańszczyku
 
„Wszyscy zacznijmy wychowywać”
 
Program
g. 12.00 – Msza św. w kościele
g. 13. 00— Agapa na placu Sióstr Rodziny Maryi w Brańszczyku ( zupa, kiełbaski i mięsko z grilla, ciasto, owoce, napoje) Oprawa muzyczna „Boża Nuta”
g. 13.30—18.00 program rekreacji dla dzieci i młodzieży
atrakcje: zamek, batuty, dart, strzelnica, konie – prowadzi animator 
  • Kącik medyczny,
  • Kącik dobrej książki
  • Słodkości
( w tym czasie dla osób dorosłych spotkanie z kandydatami na posłów i senatorów z „Prawa i Sprawiedliwości”: p. Iwoną Wyszyńską z Wyszkowa i p. posłem Henrykiem Kowalczykiem, omówienie udziału w głosowaniu, odpowiedzialność w sumieniu) – prowadzi p. Ireneusz Elward
 
Z listu Konferencji Episkopatu Polski:
„ Każda matka i każdy ojciec pragną szczęścia swoich dzieci.   Jednak pełne szczęście człowiek może odnaleźć jedynie w Bogu. Jest to szczęście, które – zapoczątkowane w ziemskim życiu człowieka – nie kończy się wraz z jego śmiercią. Rodzice, którzy troszczą się o rozwój życia Bożego w sercu własnego dziecka, przekazują mu fundament, na którym będzie mogło się oprzeć całe jego życie, a którego nie zburzą „deszcze, potoki i wichry” życiowych doświadczeń…”
 
                                         Zapraszają organizatorzy – „Prawo i Sprawiedliwość”