Archiwa

Linki

Zaproszenie do pracy w małych grupach kobiet

Zachęta do tworzenia grup kobiecych o wspólnych zainteresowaniach
 
2 kwietnia (w sobotę) od godz. 10.00 do 15.00 odbędą się w Domu Parafialnym Warsztaty dla Kobiet, które pragną bardziej zadbać o siebie, poznać nowe sposoby troski o swój wygląd. W najbliższą sobotę będzie to szkoła makijażu, 5-godzinny, profesjonalny warsztat makijażu na którym uczestniczki zyskają umiejętność wykonania  prawidłowego makijażu na co dzień ale i na uroczystości rodzinne.  Każda Pani samodzielnie wykonuje makijaż pod czujnym okiem specjalisty i po zakończeniu wychodzi pięknie umalowana. Forma warsztatu to grupa od 10 do 20 osób co zapewni dodatkowo miły sposób na spędzenie chwili czasu w gronie rówieśniczek.
Każda Pani dzięki warsztatom nauczy się:
* jak prawidłowo przygotować cerę do makijażu
* jak wykonywać makijaż dzienny i wieczorowy
* podkład, puder, sypki czy w kamieniu ? – co do czego i w jakiej kolejności 😉
* ‘Opadający kącik’? Oczy za małe, za duże ? A może jak powiększyć usta? – odpowiem na każde pytanie 🙂
* jakie kolory będą najlepiej podkreślały atuty Twojej urody, a jakie Ci szkodzą?
* elementów analizy kolorystycznej i stylizacji
* poznasz triki i trendy wizażystów
Koszt warsztatów to cena 100 zł ale dla osób które będą chciały korzystać z ofert kosmetycznej firmy oriflame to koszt takiego szkolenia wynosi 50 zł. Dodatkowo oferujemy kartę rabatową na nasze produkty.
Data spotkania to 2 kwiecień (sobota) od godz. 10.00 do 15.00 ( Warunkiem odbycia się szkolenia jest co najmniej 10 osób chętnych ), zapisy dzisiaj w zakrystii. Tel. Kontaktowy 603 280 222