Zaproszenie na Uroczystość Narodowego Święta Niepodległości

Z a p r o s z e n i e

11 listopada 2010 r. mija 92 rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości. Pragniemy uczcić to wydarzenie wspólną modlitwą i rekreacją w parafii. W programie przewidziane jest:
·        g. 11.30 – Występ artystów sceny warszawskiej
·        g. 12.00 – Wprowadzenie pocztów sztandarowych i delegacji
·        Boże cos Polskę – wspólny śpiew
·        Tło wydarzeń Odzyskania Niepodległości – p. dyrektor Krzysztof Wawrzyńczak
·        Msza św. z homilią – oprawa muzyczna Orkiestra strażacka i zespół „Boża Nuta”
·        Przesłanie do dzieci, młodzieży, nauczycieli i uczestników Uroczystości wygłosi – p. Danuta Janusz – Dyrektor Mazowieckiego Centrum Polityki Społecznej.
·        W imieniu środowiska katolickiego głos zabierze p. prof. Wiesław Przybylski – dziekan SGGW w Warszawie

·        Spotkanie rekreacyjne przy ognisku – wymiana myśli, dzielenie się dobrym słowem, poczęstunek

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszam      Ks. Kan. Paweł Stachecki, proboszcz