Piknik rodzinny w parafii Branszczyk 22 sierpnia w g. 14.00 do 19.00

Najwiekszym pragnieniem i marzeniem dzieci jest przebywać jak najwiecej z rodzicami, szczególnie w czasie wolnym od szkoły i innych koniecznych zajęć. Wychodzac naprzeciw tym oczekiwaniom organizujemy w niedzielę 22 sierpnia Parafialny Piknik Rodzinny. ( Nazywam to Piknik – bo festyn źle mi się kojarzy  z 15 sierpnia – organizowany przez samorząd gminny, zawładnięty czas przeżyć religijnych i patriotycznych na rzecz ….)

Dla każdego znajdzie się coś dobrego i miłego.

Szczególnie zapraszamy rodziców z malymi dziećmi.

Dzieci szkolne będą mogły spotkać się ze swoimi rówieśnikami przy rozgrywaniu wielu konkurencji sportowych i nie tylko.

Dorośli będą mogli nacieszyć się osiągnięciami swych pociech ale też spotkac się, posmakować, sprawdzic wskaźniki swego zdrowia, zmierzyć swe możliwości z innymi.

Będzie rodzinnie – czyli skromnie –  nie korzystamy z  zadnego wsparcia finansowego;  – cieplo – serdecznie i napewno bez alkoholu.

Do zobaczenia w niedzielę na Mszy sw. o g. 14.00 i na placu Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi.

organizatorzy