Archiwa

Linki

Ogłoszenia duszpasterskie, 5 lipca 2020 r.

 

 

  1. Dzisiaj po sumie adoracja i procesja – prosimy o asystę procesyjną.
  2. Msze św. w zwykłe dni o g. 9.00 i 17.00.
  3. Po ograniczeniach chodzenia do kościoła duża ilość dzieci i młodzieży zaprzestała praktyk niedzielnej Mszy św. Prosimy rodziców o powrót dzieci do kościoła w niedziele.
  4. W zakrystii są do odebrania zdjęcia grupowe dzieci I Komunii św.
  5. W kolejnym nr tygodnika „Idziemy” z wkładką Głosu Katolickiego. Koniecznie trzeba nam przeczytać 2 artykuły: 1. Prof. Józef Orzeł:„Kto rządzi światem” ( bardzo cenny artykuł przed wyborami prezydenckimi); 2. Marcin Zatyka – „Masońskie tajemnice”; oraz wiadomości z diecezji łomżyńskiej. Zachęcamy do pogłębiania tą drogą swojej wiary i wiedzy. Po przeczytaniu przekażmy egzemplarz „Idziemy” ludziom, którzy z różnych przyczyn muszą pozostać w domu.                                                                                                                                                                                                                                                       ———————————————————————–