Ogłoszenia duszpasterskie, 14 czerwca 2020 r.

1. Dzisiaj po sumie nabożeństwo czerwcowe i procesja eucharystyczna, w ramach Oktawy Bożego Ciała, zapraszamy asystę.
  2. W środę gościć będziemy Ks. Bpa Janusza i kolegów kursowych ks. Roberta z racji 20-lecia Kapłaństwa. Dlatego Mszę św. z procesją odprawimy o g. 15.00.
  3. W czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała. Na Mszę św. o g. 17.00 zapraszamy dzieci po I Komunii św. z rodzicami; Zrobimy wspólne zdjęcie całej grupy a fotograf przywiezie zdjęcia i filmy.
  4. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, dzień modlitw o uświęcenie kapłanów. PO Mszy św. o g. 15.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.
  5. Pragniemy serdecznie podziękować ofiarodawcom, którzy pospieszyli z pomocą finansową na utrzymanie parafii. Od połowy marca dochody spadły do minimum a wydatki pozostały. Dziękujemy za troskę o wspólne dobro jakim jest parafia.