Archiwa

Linki

Ogłoszenia duszpasterskie, 31 maja 2020 r.

  1. Spowiadamy codziennie od g. 16.30 do 17.00 w kaplicach.
  2. Jutro 2 dzień Zesłania Ducha Św. Św. NMP Matki Kościoła ; Msze św. o 10.00; 12.00; 17.00. Nabożeństwo Czerwcowe w zwykłe dni po Mszy św. o g. 17.00 a w niedziele – po sumie.
  3. Z racji na stan zagrożenia epidemicznego Uroczystość I Komunii św. odprawimy w sobotę 6 czerwca w 3 grupach o g. 10.00; 12.00 i 14.00;Dzisiaj po Mszy św. o g. 11.00 zapraszamy na spotkanie w kościele po 1 z rodziców bez dzieci.
  4. W czwartek pragniemy odwiedzić chorych w domach w ramach spowiedzi wielkanocnej, od. g. 10.00. Prosimy o zgłoszenia do środy w zakrystii lub telefonicznie.
  5. 1 piątek i 1 sobota czerwca w tym tygodniu; Msze św. o g. 9.00; 15.00; 17.00; w przyszłą niedzielę po sumie nabożeństwo czerwcowe i procesja eucharystyczna, zapraszamy asystę.
  6. 12 czerwca, w piątek o g. 17.00 ks. Bp Tadeusz Bronakowski udzieli Sakramentu Bierzmowania młodzieży klasy VIII. Animatorów grup przygotowujących do Bierzmowania zapraszam na spotkanie w środę, 3 czerwca na g. 18.00; a młodzież klas VIII w czwartek na g. 17.00.
  7. Pragniemy serdecznie podziękować ofiarodawcom, którzy pospieszyli z pomocą finansową na utrzymanie parafii. Od połowy marca dochody spadły do minimum a wydatki pozostały. Dziękujemy za troskę o wspólne dobro jakim jest parafia.
  8. Otrzymaliśmy kolejny nr tygodnika „Idziemy” z wkładką Głosu Katolickiego, razem 50 stron dobrej katolickiej lektury. Ks. Zieliński pisze o potrzebie odnowy, Krzysztof Ziemiec o kulisach polityki, prezes pracodawców polskich –„firmom na pomoc” ks. prof. Marek Tatar-jak działa Duch Św.,o Miłości nieprzyjaciół u kard. Wyszyńskiego – ks. kard. Grocholewski; pierwsza spowiedź, rodzina sama w domu i wiele innych bogatych w treści artykułów. Cena egzemplarza 5 zł. za ławkami jest też kolejny nr Głosu dla życia i Osservatore Romano – miesięcznik Stolicy Apostolskiej.
  9. …………………………………………………….