Archiwa

Linki

Ogłoszenia duszpasterskie, 24 maja 2020 r.

  1. Spowiadamy codziennie od g. 16.30 do 17.00 w kaplicach. W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Św.; Msze św. o g. 8.30; 10.00; 11.00; 12.00; 16.00. Nabożeństwo Majowe z Nowenną do Ducha Św. w zwykłe dni po Mszy św. o g. 17.00 a w niedziele – po sumie.
  2. Z racji na stan zagrożenia epidemicznego Uroczystość I Komunii św. odprawimy w sobotę 6 czerwca w 3 grupach o g. 10.00; 12.00 i 14.00;W przyszłą niedzielę, 31 maja po Mszy św. o g. 11.00 zapraszamy na spotkanie w kościele po 1 z rodziców bez dzieci.
  3. Pragniemy serdecznie podziękować ofiarodawcom, którzy pospieszyli z pomocą finansową na utrzymanie parafii. Od połowy marca dochody spadły do minimum a wydatki pozostały. Dziękujemy za troskę o wspólne dobro jakim jest parafia.
  4. Otrzymaliśmy kolejny nr tygodnika „Idziemy” z wkładką Głosu Katolickiego, razem 50 stron dobrej katolickiej lektury, Wniebowstąpienie Jezusa, Matka Boża w kwarantannie”,wspomnienia o Prymasie Tysiąclecia Kard. Wyszyńskim, promieniowanie świętości, nasze niespokojne czasy sprzyjają teoriom spiskowym, zdjęcia i artykuł o święceniach diakonatu w Łomży z diakonem Adamem z Brańszczyka, pielgrzymka do Osuchowej,i wiele innych bogatych w treści artykułów. Cena egzemplarza 5 zł.
  5. ————————————————————-