Archiwa

Linki

100 rocznica urodzin Papieża Jana Pawła II.

18 maja 2020 obchodzić będziemy 100-letnią rocznicę urodzin Papieża Jana Pawła II.

To okazja do wspomnień o tym nieprzeciętnym Polaku, wielkim człowieku. Był on wielkim autorytetem, Papieżem przełomów, kochanym człowiekiem. Wielu z nas ma swoje wspomnienia z Nim związane, swoje o Nim opowieści.  

Uroczystość obchodów 100. rocznicy urodzin Jana Pawła II w naszej Gminie odbędzie się 18 maja 2020 roku i rozpocznie o godz. 17:00 uroczystą Mszą Świętą w kościele pw. Wniebowzięcia NMP w  Brańszczyku. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w modlitwie poprzez transmisje on-line na stronie internetowej www.gdkbranszczyk.pl i https://www.facebook.com/gdkbranszczyk

Po Mszy św. na Skwerze Jana Pawła II, pod pomnikiem zostaną złożone kwiaty, a następnie wszyscy zaśpiewamy ulubioną przez Papieża „Barkę”. Wspólny śpiew on-line przy akompaniamencie organów  poprowadzi Pani Sylwia Pietrzak.

W związku z panującymi ograniczeniami przesyłamy plakat dotyczący tego wydarzenia w wersji elektronicznej, z prośbą o udostępnienie w sieci, poprzez różne kanały społecznościowe np. Facebook, Instagram, strony internetowe, czy też drogą mailową. Pragniemy dotrzeć z informacją do jak największej liczby użytkowników.

Łączmy się 18 maja 2020 o godz. 17:00 na wspólnej modlitwie.